УВАГА! Батькам! Черга до дитячого садку!

2015-01-20

З вересня 2013 року Ви маєте можливість зареєструвати свою дитину до обраного Вами дошкільного навчального закладу міста Харкова у системі «Електронна реєстрація дітей в дошкільні навчальні заклади».

За наявності Інтернету ваше спілкування з районним реєстратором проходитиме виключно дистанційно – в електронному режимі. Якщо доступу до мережі Інтернет у вас немає, вам допоможуть районні реєстратори.

До уваги батьків, які вже були записані в дитячі садки до 15.08.2013! Усі записи журналів реєстрації дітей в дошкільний заклад з 15 серпня перенесені завідувачами дитячих садків до бази Електронної реєстрації для збереження порядку надходження заявок. Якщо у вас виникли питання з приводу електронної реєстрації вашої дитини в дошкільний навчальний заклад, звертайтесь до завідувача обраного вами дитячого садка або районного реєстратора, які вам нададуть необхідні консультації і допомогу.

Відомості про міського та районного реєстратора у системі "Електронна реєстрація"

Район П.І.Б. реєстратора Раб. телефон
Міський реєстратор Білогрищенко Наталя Павлівна 725-25-04