• Ви знаходитесь тут:

• Навчальний рік

Повідомляємо, що до статті 16 Закону України "Про загальну середню освіту" 2018-2019 навчальний рік розпочинається 1 вересня святом - Днем Знань - і закінчується не пізніше 1 липня.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою:

• І семестр – з 3 вересня 2018 року по 28 грудня 2018 року;
  • ІІ семестр – з 14 січня 2019 року по 24 травня 2019 року.

Державна підсумкова атестація:

• для учнів 4-х класів проводиться з 13 по 23 травня;

Упродовж навчального року для учнів проводяться канікули: орієнтовно, осінні з 22 жовтня по 28 жовтня, зимові з 29 грудня по 13 січня, весняні з 25 березня по 31 березня.

З урахуванням місцевих особливостей та кліматичних умов за погодженням з відповідними місцевими органами управління освітою можуть змінюватися структура навчального року та графік учнівських канікул; навчальну практику та навчальні екскурсії за рішенням закладу можна провести в інші терміни, або впродовж навчального року.

Коментарi