Всеукраїнський онлайн-урок з мінної безпеки

2022-05-31

/Files/images/data.jpg

Всеукраїнський онлайн-урок з мінної безпеки

Запрошуємо 1 червня учнів усіх класів на всеукраїнський онлайн-урок з мінної безпеки, аби дізнатися, як поводитися безпечно й вберегти себе, своїх друзів та рідних.

Сьогодні небезпека натрапити на вибухонебезпечні предмети є всюди, де велися чи ще ведуться бойові дії. Тому дітям так важливо знати, як розрізняти такі предмети, якої небезпеки остерігатися й як вберегти своє життя.

На уроці через цікаву розмову, інтерактивні завдання та мультики діти дізнаються:

• як розрізнити вибухонебезпечні предмети;
  • де може чатувати небезпека;
  • як зробити свої прогулянки безпечними і яких правил дотримуватися;
  • які знаки попереджають нас про небезпеку.

Урок проводиться за підтримки УІРО, Міністерства освіти й науки, а також у рамках інформаційної кампанії ЮНІСЕФ з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, Державною службою з надзвичайних ситуацій, Національною поліцією України.

Онлайн-трансляція уроку о 13:00 (для учнів 1-4- х класів) та 13.00 (для учнів 5-11-х класів) на Facebook сторінці ЮНІСЕФ Україна або в YouTube UNICEF Ukraine.