• Шкільна бібліотека

Графік роботи шкільної бібліотеки

Понеділок - п'ятниця з 9.00 до 17.00
Субота - неділя вихідні

Фонд шкільної бібліотеки нараховує 2271 книгу, із них 2104 підручника і 167 журналів.

ЗВЕРНЕННЯ КНИГИ ДО ЧИТАЧА:

Чи є у тебе бажання скористатися моїми порадами?
Якщо є - памя'тай:
Бажання - велика сила: за ними ідуть дія і труд. А їх завжди супроводжують успіх і радість досягнень.

Книжчині поради

Діти! Коли б книга ожила і раптом заговорила, то ось що вона сказала б вам:
"Будь ласка, не беріть мене брудними руками, мені буде соромно, адже згодом я потраплю до інших рук.
Не малюй мене ручкою і олівцем - це так некрасиво!
Не робіть поміток нігтями, не загинайте ріжків сторвнок, а вкладіть закладку!"

БЕРЕЖІТЬ КНИГУ!

ЛІТЕРАТУРНО-ПРАВОВИЙ ДАЙДЖЕСТ

- Природа хоче, щоб діти були дітьми, перш ніж стати дорослими.
Ж.Ж.Руссо

- Ми приховуємо свої вади та вчинки, які заслуговують на покарання. Дітям не можна критикувати, не можна помічати наших недоліків, поганих звичок і дивацтв. Ми вдаємо з себе досконалість. Безсоромно оголювати і ставити біля ганебного стовпа можна тільки дитину.
Януш Корчак
(із книги "Право дитини на повагу")

- Згадайте, що перш ніж зважитися узяти на себе завдання виховувати людину, треба у самому собі знайти приклад, який слід запропонувати. Треба віддавати ваш час, вашу прихильність, себе самого.
Ж.Ж. Руссо

- Порядний той, что своє право вимірює своїм обов'язком.
Г.Лакорден

- Право на повагу має лише той, хто поважає інших людей.
В.О.Сухомлинський

- Дитина - іноземець, вона не розуміє мови, не знає напрямку вулиць, не знає законів і звичаїв. Часом сама хоче роздивитись, аколи важко - просить вказівки й поради. Потрібен гід, який точно відповість на запитання.
Поважайте її незнання!
Януш Корчак
(із книги "Право дитини на повагу")

- Свобода нічого не варта, якщо вона не включає в себе свободу помилятися.
Магоїма Ганді

- Людина - це здібності плюс ставлення до людей, до справи, до життя, якщо я хочу виростити людину для людини, я і повинен ставитись до дитини, як до людини, і ніякого ігшого засобу справитися із завданням немає, всі інші засоби - обман.
Симон Соловейчик
(із книги "Педагогіка для всіх")

- Кожній людині, скільки б їй не було, хоч півроку, потрібно, щоб її вважали людиною. Вважайте людину за людину, й вона буде вдячна вам, і рано чи пізно піде назустріч. Вважайте людину за людину - більше для вихователя нічого не потрібно, тут - правда, вся правда і тільки правда.
Симон Соловейчик
(із книги "Педагогіка для всіх")

- Ясумніваюся, чи можна взагалі любити людину, на яку дивишся завжди зверху вниз.
Кондрат Лоуренс